Hinnad

FOTOSESSIOON

 

FOTOSESSIOON STUUDIOS

 • Fotosessioon 60 min alates 60 eurot. Fotosessioon sisaldab 25 töödeldud täissuuruses fotot, mis saadetakse Sulle internetikeskkonna kaudu meilile 2 nädala jooksul pärast pildistamist.
 • Fotosessioon 60 min XL alates 80 eurot. Fotosessioon sisaldab 40-50 töödeldud täissuuruses fotot, mis saadetakse Sulle internetikeskkonna kaudu meilile 2-3 nädala jooksul pärast pildistamist.
 • Fotosessioon 25 min alates 45 eurot. Fotosessioon sisaldab 15 töödeldud täissuuruses fotot, mis saadetakse Sulle internetikeskkonna kaudu meilile 1 nädala jooksul pärast pildistamist. Täpsemat fotosessioonide kirjeldust ja erinevust vaata siit: pildistamised fotostuudios
 • Fotosessioon “Hõrk aktisessioon”
 • Fotosessiooni hind 90 min 149 eurot. Ekslusiivne võimalus kinkida oma kallimale hõrk maitse-ja fotoelamus või vastupidi juba valmis lõuend aktifotoga hubasest stuudioskäigust. Täpsemalt siit: aktisessioon
 • Fotosessioon “Pitsid ja pärlid”
  Fotosessiooni hind 60-90 min alates 99 eurot.
  Võta kaasa pitsid ja pärlid ning teeme vastavalt Sinu soovile 60 või 90 minutilise fotosessiooni.
  Loe edasi siit: aktifotod
 • Fotosessioon “Teadlik aktifoto”
  Fotosessiooni hind 30 min 60 eurot.
  Juhul kui Sa tead täpselt, millist aktifotod Sa soovid, siis see pakett on just Sulle. Fotosessioon toimub kas fotostuudios või õues (räägime hinna eraldi üle olenevalt pildistamise asukohast), hilisemas on valikus 15 fotot ja lõppkokkuvõttes saad Sa 2-3 töödeldud täissuuruses fotot. Soovi korral prindime ühe neist lisatasu eest lõuendile.
  Loe edasi siit: : kiired aktifotod

Kinkekaart kõikide pakettide kohta on võimlik osta ka kinkekaarte! Lisaks osta kinkekaarte just Sulle sobiva hinna ulatuses! KINKEKAART

FOTOSESSIOON ÕUES

 • Fotosessioon õues, looduses või kodus
  Fotosessiooni hind 60-90 min alates 85 eurot. Kokkuleppel on võimalik pildistada ka 25 min.
 • Üritused (pulmad, sünnipäevad, kliendiüritused, aga ka ameti-ja tootefotode tegemine)
  Hind kokkuleppel.

Kinkekaart kõikide pakettide kohta on võimlik osta ka kinkekaarte! Lisaks osta kinkekaarte just Sulle sobiva hinna ulatuses!

Fotosessioonid sisaldavad fotosid nii postkaardisuuruste väljatrükkide tegemiseks kui ka seinapildi formaadis piltide tegemist. Fotod valmivad üldjuhul 2-nädala jooksul pärast pildistamist, kui ei ole eraldi muu aeg kirjutatud. Töödeldud pildid laen Dropbox’i, kust saab fotod otse oma arvutisse alla laadida või kirjutan plaadile (lisatasu 7 eurot).

Enne fotosessiooni arutame läbi Sinu fotosoovid ja -unistused, aga ka pildistamise detailid (mida selga/jalga, mida kaasa, millele pildistamise ajal tähelepanu pöörata jne). Vaata lisaks fotostuudio Tallinnas.

 

Fotograaf Tallinnas

Fotostuudio